APIE MUS

Mes – tai stalo žaidimus mylintys žmonės, atradę bendrą kryptį. Kiekvienas mūsų komandos narys kažkada atrado stalo žaidimus kaip nuostabų įrankį, skatinantį leisti laiką kartu šeimose, draugų ratuose. Patyrėme, kad žaisdami kartu  galime mokytis įvairiausių dalykų – tiek iš žaidimo, tiek vienas iš kito.  Be to žaidimo procesas vyksta gyvoje, draugiškoje, smagiu bendravimu paremtoje atmosferoje!

Tokios patirtys įkvėpė mus, tad norime jomis pasidalinti su kuo daugiau žmonių. Kadangi mėgstame ir patį žaidimų kūrybos procesą, galime pasidalinti visiškai unikaliais, savo pačių kurtais žaidimais.  Nuolat ieškome, tobulėjame ir siekiame kurti bei leisti tokius žaidimus, kurie teiktų žmonėms džiaugsmą, įvairiapusę naudą ir galimybę bendrauti, pažinti vienas kitą žaidžiant.

Stalo žaidimų kultūra Lietuvoje dar gana jauna, tačiau nuolat auganti. Todėl, be žaidimų kūrimo ir leidybos, ieškome įvairių būdų palaikyti stalo žaidimų kultūros augimą: vasaromis organizuojame vaikų stovyklas, rudenį suplanuotos stalo žaidimų dirbtuvės.

Taigi, jei jau pas mus užsukote, norime su Jumis susipažinti  – kviečiame sudalyvauti ten, kur kiekvienam įdomiausia!