ŽAIDIMŲ KŪRIMAS

Siūlome šias žaidimų kūrimo paslaugas:

Stalo žaidimų kūrimas: Profesionaliai kuriame stalo žaidimus leidybai, edukaciniams projektams, įvairioms iniciatyvoms. Taip pat teikiame konsultacijas susijusias su stalo žaidimų kūrimu ir leidyba.

Ieškome žmonių, įmonių, suinteresuotų žaidimų leidyba ir pardavimu. Parašykte mums, jei turite su tuo susijusių idėjų ar pasiūlymų.

Taip pat kviečiame bendradarbiauti žaidimų kūrėjus, dailininkus, testuotojus ar tiesiog žaidimų fanus. Susipažinkime ir paieškokime bendrų kūrybinių krypčių!

Žaidimų kūrimas verslui,projektams: Sužaidybinimas (gamification) – tai sparčiai populiarėjantis marketingo būdas, padedantis  labiau sudominti žmones savo siūlomu produktu ar paslauga. Siūlome tiek profesionalias konsultacijas, idėjas, tiek galutinius produktus – užbaigtus žaidimus, skirtus pasiekti specifiniam tikslui ar įgyvendinti kampanijai. Susipažinkite su mūsų sukurtu žaidimu fotografijų parodai.

Mobiliųjų (Apps), socialinių tinklų ir kompiuterinių žaidimų kūrimas: kuriame ir prisidedame prie komandų, kuriančių žaidimus skaitmeninėms medijoms. Esame akcentuoti į žaidimus, kuriančius ne tik finansinę, bet ir socialinę, edukacinę vertę.

board game design